Välkommen till thyras AB

Vårt mål är att alltid ge dig bästa service och resultat oavsett storlek på uppdrag.

TA DEL AV VÅR BROSCHYR

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Pågående arbete i övre Aggerud med @karlskogaenergi för framtidens elnät. Äntligen syns vår traktorgrävare HUDDING 1260e i våra medier😎 Thyras önskar er alla en trevlig helg! ☀️Nu laddar vi för 🇸🇪match! #thyrasab VIsa merVisa mindre

Solen lyser!☀️En maskin som sällan syns men som är väldigt användbar, speciellt vid vägarbete👍🏼 Thyras önskar er alla trevlig helg☀️🌊 VIsa merVisa mindre

Solen lyser!☀️En maskin som sällan syns men som är väldigt användbar, speciellt vid vägarbete👍🏼 Thyras önskar er alla trevlig helg☀️🌊

Comment on Facebook

Det samma. Så laddar vi för en ny härlig arbetsvecka😍

Detsamma till er alla

Grusleverans med det ”nya” 4axl släpet☀️ #thyrasab #scaniatrucks VIsa merVisa mindre

Grusleverans med det ”nya” 4axl släpet☀️ #thyrasab #scaniatrucks

VÅRA TJÄNSTER

MARKENTREPRENAD

TRANSPORT

MASKINTJÄNSTER

FÖRSÄLJNING

27

MEDARBETARE

15+

TJÄNSTER

20+

ÅRS ERFARENHET

KONTAKTPERSONER

Tobias Lindström

VD
Telefon: 0586-322 50
Mobil: 070-379 00 48
E-Post: tobias@thyrasab.se

Lucas victorsson

Arbetsledare/Projekt
Telefon: 0586-322 50
Mobil: 070-379 50 75
E-Post: lucas@thyrasab.se

Patrik Pallman

Patrik Pallman

Ekonomi/Administration
Telefon: 0586-322 50
Mobil: 073-679 79 01
E-Post: patrik@thyrasab.se

Andreas Nilsson

Arbetsledare/Projekt
Telefon: 0586-322 50
Mobil: 070-379 15 25
E-Post: nilsson@thyrasab.se

Bengt Berg

Bengt Berg

Kalkyl/Projekt
Telefon: 0586-322 50
Mobil: 070-578 00 65
E-Post: bengt@thyrasab.se

Andreas Jacobsson

Transporter/Försäljning
Telefon: 0586-322 50
Mobil: 070-656 04 05
E-Post: andreas@thyrasab.se

BILDGALLERI

Premiärtur med nya sopmaskinen i helgen👌#drivex levererad av #maskinväst ...

56 0

Glad påsk och trevlig helg önskar Thyras AB 🐣🐥🐣🐥 ...

90 2

Maskinflytt idag= nytt uppdrag, nya möjligheter ...

40 0

Nu är vi på väg uppåt istället för neråt😀
Bara att grusa👍
...

43 0

Trevlig första advent ! 🌟#thyrasab #förstaadvent #snöröjning ...

44 2

Äntligen!!
Nya ekipaget redo för uppdrag😀
...

73 4

Vi erbjuder

transport av grus

Kontakta oss för en offert.

KONTAKTA OSS

Botorpsvägen 20
691 42 Karlskoga

0586 - 322 50

info@thyrasab.se